Serwisy Zarobkowe

Poniżej umieszczam serwisy zarobkowe na których obecnie zarabiam przez Internet. Screeny zarobków z tych serwisów znajdziesz na podstronie – Zarobki.


Platformy handlowe:

HandelPro – platforma na której obecnie najwięcej handluję, ponieważ zawiera gotowe analizy i sygnały co warto kupić / sprzedać, więc nie trzeba się wielce znać na giełdzie. Poza tym jest dużo instrumentów finansowych czyli forex, indeksy, towary oraz kryptowaluty.

Binance – giełda na której sama staram uczyć się handlować. Czyli nie mamy tutaj żadnych gotowych analiz jak powyżej tylko musimy sami zawierać transakcje. W związku z tym bardziej używam ją do inwestycji długoterminowych, ponieważ jest bardzo dużo kryptowalut i duża płynność. Jest to giełda na której są tylko kryptowaluty.

Programy z kontami bankowymi / pożyczkami:

Nie będę każdego programu opisywać, ponieważ serwisy te są bardzo podobne. Ja najbardziej lubię eBrokerPartner oraz SystemPartnerski.

Każdy z tych programów na prawie te same konta bankowe i pożyczki, ale często różnią się prowizjami, dlatego warto sobie robić porównania tych ofert i korzystać z tych co dają najwyższe prowizje.

W eBrokerPartner jest moim zdaniem więcej pożyczek (dużo darmowych) więc możemy tam zarobić więcej. Wszystkie firmy istnieją już wiele lat i są sprawdzone przez wiele osób co zarabiają w sieci.

Reklamy na bloga, programy partnerskie:

Google AdSense – reklamy od Google, które możemy umieścić na swojej stronie w postaci graficznej lub tekstowej. Zarabiamy za każdym razem kiedy ktoś kliknie w taką reklamę. Stawki są różne w zależności od branży, ale przeważnie jest to kilka / kilkanaście / kilkadziesiąt groszy za 1 klik.

PP Ceneo – tutaj mamy dwa modele prowizyjne. Zarabiamy tak jak przy Google AdSense czyli za każdy klik, ale nie w reklamę tylko kiedy nasz użytkownik przejdzie do strony sklepu na Ceneo. Drugą prowizją jest prowizja za sprzedaż. Zarabiamy kiedy użytkownik kupi jakiś produkt za pośrednictwem porównywarki Ceneo.

PP ZłoteMyśli – program partnerski z różnymi e-bookami, audiobookami i książkami drukowanymi. Różne tematyki więc prawie każdy może znaleźć coś do tematyki swojej strony / bloga. Prowizja od sprzedaży.

Zalando – firmy odzieżowej Zalando chyba nie trzeba przedstawiać. Mają oni swój program partnerski. Bardzo dużo produktów do reklamowania. Prowizja od sprzedaży.

Douglas – kolejna duża firma którą możemy reklamować, znana w szczególności Paniom czyli perfumy, kosmetyki itp. Prowizja od sprzedaży.

Więcej programów partnerskich nie ma sensu żebym tutaj wklejała, ponieważ jest ich całe mnóstwo, a to, na jakich będziesz zarabiać zależy głównie od tego jakiej tematyki masz bloga lub stronę.

Więc najważniejsze reklamy to Google AdSense i Ceneo, a inne programy partnerskie to już w zależności od tematyki najlepiej poszukać w Google 😉